Літня шина Bridgestone Ecopia EP300 205/55 R16 91V
Відео 13Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Ecopia EP300 205/55 R16 91V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Ecopia EP300 205/55 R16 91V
Усі ціни 7 →Шина Bridgestone Ecopia EP300 205/55 R16 91V | 3 690 грн. |
Bridgestone Ecopia EP300 (205/55R16 91V) | 3 799 грн. |
Bridgestone Ecopia EP300 205/55 R16 91V 101527 | 4 013 грн. |
Шини Bridgestone Ecopia EP300 205/55 R16 91V | 3 960 грн. |
Bridgestone Ecopia EP300 205/55 R16 91V | 3 769 грн. |
Bridgestone Ecopia EP300 205/55 R16 91V | 3 750 грн. |
Bridgestone Ecopia EP300 205/55 R16 91V | 3 960 грн. |
Здивований, що немає відгуків про цю шину. Є власником цієї гуми близько місяця. Приємно здивований. Після Goodyear Optigrip, досить м'яких шин (боковини – слабке місце), чекав від нової гуми зайвої жорсткості, ніж "грішить" Bridgestone. Але, повторюся, на диво, шина, швидше за приємно пружна, ніж жорстка. Управління стало більш контрольованим, дрібні нерівності, поліцейські лежать непомітно. Рекомендую! Пружні, але не шумлять Не виявив користуюся Bridgestone Ecopia EP300 205/55 R16 91V менше місяця |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →