Літня шина Bridgestone Ecopia EP300 205/65 R16 95V
Відео 13Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Ecopia EP300 205/65 R16 95V 205/65 R16 95 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Ecopia EP300 205/65 R16 95V
Усі ціни 16 →Bridgestone Ecopia EP300 205/65 R16 95V | 3 276 грн. |
Bridgestone Ecopia EP300 205/65 R16 95V | 3 127 грн. |
Bridgestone Ecopia EP300 (205/65R16 95V) | 3 442 грн. |
BRIDGESTONE Ecopia EP300 205/65R16 95V | 3 543 грн. |
Bridgestone Ecopia EP300 205/65 R16 95V 119673 | 3 311 грн. |
ще 11 пропозицій
Здивований, що немає відгуків про цю шину. Є власником цієї гуми близько місяця. Приємно здивований. Після Goodyear Optigrip, досить м'яких шин (боковини – слабке місце), чекав від нової гуми зайвої жорсткості, ніж "грішить" Bridgestone. Але, повторюся, на диво, шина, швидше за приємно пружна, ніж жорстка. Управління стало більш контрольованим, дрібні нерівності, поліцейські лежать непомітно. Рекомендую! Пружні, але не шумлять Не виявив користуюся Bridgestone Ecopia EP300 205/55 R16 91V менше місяця |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Ecopia EP300 205/65 R16 95V
Ціни на Bridgestone Ecopia EP300 205/65 R16 95V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Ecopia EP300 205/65 R16 95V | від 3 098 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →