Мотошина Bridgestone HOOP B01 80/100 -10 46J
Відео 1Фото 3 | Товар застарів 2 287 грн. Призначення: скутер; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 80; Профіль (%): 100; Посадковий діаметр ("): 10; Індекс швидкості: J; |
Bridgestone HOOP B01 80/100 -10 46J 3.5 B 10 " 51 J 3.5 B 10 " 3.5 R 10 " 59 J 51 J 3.5 R 10 " 59 J 80/90 B 10 " 44 J 80/100 B 10 " 80/100 R 10 " 46 J 46 J 90/90 B 10 " 50 J 90/90 B 12 " 44 J 90/90 R 10 " 50 J 90/90 R 12 " 44 J 100/80 B 10 " 100/80 B 12 " 53 J 56 J 100/80 R 10 " 53 J 100/80 R 12 " 56 J 100/90 B 10 " 100/90 B 10 " 56 J 61 J 100/90 R 10 " 56 J 100/90 R 10 " 61 J 110/90 B 10 " 51 J 110/90 R 10 " 51 J 120/80 B 12 " 55 J 120/80 B 12 " 120/80 R 12 " 65 J 55 J 120/80 R 12 " 65 J 120/90 B 10 " 66 J 120/90 R 10 " 66 J 130/90 B 10 " 130/90 R 10 " 61 J 61 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bridgestone HOOP B01 80/100 -10 46J
Ціни на Bridgestone HOOP B01 80/100 -10 46J |
---|---|---|---|---|
Bridgestone HOOP B01 3.5 R10 51J | від 1 686 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone HOOP B01 3.5 R10 59J | від 1 868 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone HOOP B01 80/100 R10 46J | від 2 253 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone HOOP B01 90/90 -10 50J | від 2 050 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone HOOP B01 90/90 -12 44J | від 2 840 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone HOOP B01 90/90 R10 50J | від 1 826 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone HOOP B01 90/90 R12 44J | від 2 444 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone HOOP B01 100/80 -12 56J | від 2 995 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone HOOP B01 100/80 R10 53J | від 1 686 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone HOOP B01 100/80 R12 56J | від 2 372 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone HOOP B01 100/90 -10 61J | від 2 440 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone HOOP B01 100/90 R10 56J | від 1 948 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone HOOP B01 100/90 R10 61J | від 1 992 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone HOOP B01 110/90 -10 51J | від 2 680 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone HOOP B01 110/90 R10 51J | від 2 224 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone HOOP B01 120/80 R12 55J | від 2 590 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone HOOP B01 120/80 R12 65J | від 2 518 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone HOOP B01 120/90 -10 66J | від 3 145 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone HOOP B01 120/90 R10 66J | від 2 523 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone HOOP B01 130/90 R10 61J | від 2 928 грн. | 3 пропозиції |