Вантажна шина Bridgestone M729 295/80 R22.5 152M
Відео 2Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone M729 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone M729 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 6 →Bridgestone M729 (ведущая) (295/80R22.5 152M) | 19 466 грн. |
Bridgestone M729 (приводная) 295/80 R22.5 152/148M 18PR | 18 850 грн. |
Грузовые шины Bridgestone M729 (ведущая) 295/80 R22.5 152/148M 22636 | 19 642 грн. |
Bridgestone M729 ведуча (295/80R22,5 152/148M) 311801 | 19 084 грн. |
Вантажні шини Bridgestone M729 (ведуча) 295/80 R22.5 152/148M | 20 820 грн. |
Шина Bridgestone M729 (провідна) 295/80 R22.5 152/148M | 21 302 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone M729 295/80 R22.5 152M
Ціни на Bridgestone M729 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Bridgestone M729 295/80 R22.5 152M | від 18 850 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone M729 315/70 R22.5 152M | від 19 216 грн. | 20 пропозицій | ||
Bridgestone M729 315/80 R22.5 154M | від 19 650 грн. | 5 пропозицій |