Літня шина Bridgestone Potenza S001 245/45 R18 100Y
Відео 12Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza S001 245/45 R18 100Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza S001 245/45 R18 100Y
Bridgestone Potenza S001 245/45 R18 100Y XL | 4 150 грн. |
Bridgestone Potenza S001 245/45 ZR18 100Y | 6 386 грн. |
Bridgestone Potenza S001 245/45 R18 100Y XL 43723 | 6 532 грн. |
Bridgestone Potenza S001 245/45 ZR18 100Y XL | 6 382 грн. |
Bridgestone Potenza S001 245/45R18 100 Y | 6 095 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →