Вантажна шина Bridgestone R-Trailer 001 235/75 R17.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone R-Trailer 001 235/75 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone R-Trailer 001 235/75 R17.5 143J
Усі ціни 9 →Bridgestone RT1 (причіпна вісь) 235/75 R17.5 143/144J | 14 149 грн. |
Bridgestone RT-1 (прицепная) 235/75 R17.5 143/141J | 12 818 грн. |
Bridgestone R-Trailer 001 (прицепная) (235/75R17.5 143J) | 12 903 грн. |
Bridgestone RT1 (прицепная) 235/75 R17.5 144/143J 18PR | 12 450 грн. |
Грузовые шины Bridgestone RT1 (прицепная) 235/75 R17.5 143/141J 1001508183 | 13 005 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Bridgestone R-Trailer 001 235/75 R17.5 143J
Ціни на Bridgestone R-Trailer 001 235/75 R17.5 143J |
---|---|---|---|---|
Bridgestone R-Trailer 001 235/75 R17.5 143J | від 12 450 грн. | 9 пропозицій | ||
Bridgestone R-Trailer 001 235/75 R17.5 143K | від 16 569 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone R-Trailer 001 245/70 R17.5 143J | від 17 708 грн. | 1 пропозиція |