Вантажна шина Bridgestone R184 275/70 R22.5 148L
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone R184 275/70 R22.5 148L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone R184 275/70 R22.5 148L
Усі ціни 7 →Bridgestone R184 (прицеп) 275/70 R22.5 148/145L | 17 935 грн. |
Bridgestone R184 (руль/прицеп) 275/70 R22.5 148/145L 18PR | 17 500 грн. |
Грузовые шины Bridgestone R184 (прицеп) 275/70 R22.5 148/145L 14838 | 18 876 грн. |
Bridgestone R 184 275/70R22.5 148/145L | 29 920 грн. |
Bridgestone R 184 275/70R22.5 148/145L | 31 416 грн. |
Bridgestone R184 прицеп причіпна (275/70R22,5 148/145L) 429125 | 17 680 грн. |
Вантажні шини Bridgestone R184 (причіп) 275/70 R22.5 148/145L | 20 009 грн. |