Літня шина Bridgestone Turanza 6 215/65 R16 98H
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza 6 215/65 R16 98H 215/65 R16 98 H 215/65 R16 102 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza 6 215/65 R16 98H
Усі ціни 30 →Bridgestone TURANZA 6 215/65 R16 98H (8058950262) | 9 400 грн. |
Bridgestone Turanza 6 215/65 R16 98H | 4 628 грн. |
Шина Bridgestone Turanza 6 215/65 R16 98H | 4 450 грн. |
Bridgestone Turanza 6 215/65 R16 98H | 5 443 грн. |
Bridgestone Turanza 6 (215/65R16 98H) | 4 575 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza 6 215/65 R16 98H
Ціни на Bridgestone Turanza 6 215/65 R16 98H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza 6 215/65 R16 98H | від 4 258 грн. | 30 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza 6 215/65 R16 102H | від 6 120 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →