Літня шина Bridgestone Turanza 6 225/55 R18 98V
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza 6 225/55 R18 98V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza 6 225/55 R18 98V
Усі ціни 36 →Bridgestone Turanza 6 225/55 R18 98V | 5 710 грн. |
Bridgestone Turanza 6 225/55 R18 98V | 5 565 грн. |
Шина Bridgestone Turanza 6 225/55 R18 98V | 5 208 грн. |
BRIDGESTONE Літня шина BRIDGESTONE Turanza 6 225/55R18 98V | 5 629 грн. |
Летние шины Bridgestone Turanza 6 225/55 R18 98V 1002363484 | 5 585 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza 6 225/55 R18 98V
Ціни на Bridgestone Turanza 6 225/55 R18 98V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza 6 225/55 R18 98V | від 5 208 грн. | 36 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza 6 225/55 R18 98Y | від 5 955 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Turanza 6 225/55 R18 102Y | від 7 289 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza 6 225/55 R18 102Y Mercedes-Benz | від 8 214 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →