Літня шина Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V 235/50 R18 97 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V
Усі ціни 35 →Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V | 5 615 грн. |
Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V | 6 010 грн. |
Шина Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V | 5 465 грн. |
Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V | 6 560 грн. |
BRIDGESTONE Літня шина BRIDGESTONE Turanza 6 235/50R18 97V | 5 886 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V
Ціни на Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza 6 235/50 R18 97V | від 5 401 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →