Літня шина Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V 235/55 R18 100 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V
Усі ціни 29 →Шина Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V | 5 788 грн. |
Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V | 6 157 грн. |
Bridgestone TURANZA 6 235/55 R18 100V (9023684038) | 7 610 грн. |
Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V | 6 017 грн. |
Bridgestone Turanza 6 (235/55R18 100V) | 5 868 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V
Ціни на Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza 6 235/55 R18 100V | від 5 731 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →