Літня шина Bridgestone Turanza 6 265/60 R18 110V
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza 6 265/60 R18 110V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza 6 265/60 R18 110V
Усі ціни 19 →Bridgestone TURANZA 6 265/60 R18 110V (8031756961) | 14 840 грн. |
Bridgestone Turanza 6 265/60 R18 110V | 7 420 грн. |
Bridgestone Turanza 6 (265/60R18 110V) | 7 497 грн. |
Летние шины Bridgestone Turanza 6 265/60 R18 110V 1002421490 | 7 570 грн. |
Bridgestone Turanza 6 265/60 R18 110V | 7 358 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →