Літня шина Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96W Run Flat BMW/Mini
Відео 17Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96W Run Flat BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96W Run Flat BMW/Mini
Bridgestone TURANZA T005 205/60 R16 96W RFT* (8046618293) | 15 820 грн. |
Летние шины Bridgestone Turanza T005 205/60 ZR16 96W Run Flat * 1001322757 | 6 091 грн. |
Шини Bridgestone Turanza T005 205/60 ZR16 96W Run Flat * | 5 611 грн. |
Літні шини Bridgestone Turanza T005 205/60 ZR16 96W Run Flat * | 6 456 грн. |
Bridgestone TURANZA T005 205/60 R16 96W RFT* (8066710137) | 15 820 грн. |
0 1 0 12 |
Керованість
Мінімальний знос Прекрасне зчеплення з дорогою, не має постійних пробуксовок на старті Відмінні гальмівні якості як на сухому, так і на мокрому асфальті. Неначе прилипає до дороги на трасі Не боїться ям та бордюрів Вміру м'яка і вміру тверда шина, якраз ідеал для наших доріг Не залишає за собою чорного сліду, що є ознакою гарної зносостійкої суміші. Не боїться бокових порізів, міцна боковина Мінімально економити пальне Легка шина, технологічно на найвищому рівні Вміру шумна, але шум з часом пропадає
У канавки завжди потрапляють дрібні камінці, але те саме можна сказати і про інші шини. OLEDO OLEDO: користуюся Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Run Flat кілька місяців |
Показано 1 з 13 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96W Run Flat BMW/Mini
Ціни на Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96W Run Flat BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 92H | від 3 520 грн. | 37 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 92H Audi | від 4 530 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 92V | від 4 111 грн. | 8 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96H | від 7 451 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96V | від 6 433 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96V Run Flat | від 4 779 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96W | від 4 377 грн. | 25 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96W BMW/Mini | від 4 130 грн. | 15 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96W Run Flat | від 4 829 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96W Run Flat BMW/Mini | від 5 611 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Не боїться бордюрів та ям, чудово рулиться та тримається дороги. Знос за період використання – мінімальний
Конкурентами можуть бути тільки
Michelin primacy 4, Goodyear eagle sport F1, Continental contipremiumcontact 6 і ще деякі виробники типу Dunlop, Nokian, Hankook, але за ціною вони стояти на порядок вище і за характеристиками гірші