Світильник Brille AL-251/6
Фото 6 |
Brille AL-251/6 |
|
Можливість регулювати кут освітлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brille 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brille.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brille AL-251/6
Вулична підсвітка фасадів Brille AL-251/6W NW LED IP54 GY (34-215) | 1 550 грн. |
Вулична підсвітка фасадів Brille AL-251/6W NW LED IP54 BK (34-216) | 1 800 грн. |
Підсвічування LED фасадне IP54 AL-251/6 N BK Brille 34-216 | 1 800 грн. |
Підсвічування LED фасадна IP54 AL-251/6 N GY Brille 34-215 | 1 550 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →