Прожектор Brille HL-06/20W CW
Brille HL-06/20W CW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brille 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brille.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brille HL-06/20W CW
Прожектор світлодіодний Brille HL-06/20W LED CW IP65 (L25-002) | 500 грн. |
Вуличний світлодіодний прожектор 20W 5900-6500К IP65 Brille HL-06/20W CWCO | 500 грн. |
Прожектори вуличний LED вологозахищений IP65 HL-06/20 C COB сірий Brille L | 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →