Прожектор Brille HL-15/20W NW
Brille HL-15/20W NW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brille 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brille.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brille HL-15/20W NW
Світлодіодний світильник Brille HL-15/20W LED NW IP65 (L123-011) | 470 грн. |
Світлодіодний прожектор 20W Brille HL-15/20W NW COB 4000-4700К IP65 | 470 грн. |
Прожектори вуличний LED вологозахищений IP65 HL-15/20 N COB сірий Brille L | 470 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →