Прожектор Brille HL-15/20W WW
Brille HL-15/20W WW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brille 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brille.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brille HL-15/20W WW
Прожектор Brille HL-15 WW (L123-013) | 470 грн. |
Прожектор світлодіодний 20W Brille HL-15/20W WW COB 2700-3500 IP65 | 470 грн. |
Прожектори вуличний LED вологозахищений IP65 HL-15/20 COB сірий Brille L12 | 470 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →