Прожектор Brille HL-25/100W SMD CW (32-532)
Фото 3 |
Brille HL-25/100W SMD CW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brille 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brille.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brille HL-25/100W SMD CW
Прожектор світлодіодний Brille HL-25/100W LED SMD CW IP65 (32-532) | 1 550 грн. |
Прожектор світлодіодний 100W Brille HL-25/100W SMD CW 5900-6500К IP65 | 1 550 грн. |
Прожектори вуличний LED вологозахищений IP65 HL-25/100 SMD C Brille 32-532 | 1 550 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →