Змішувач Brinex 36C 006
Відео 1Фото 5 |
Brinex 36C 006 36Cбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brinex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brinex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brinex 36C 006
Усі ціни 25 →Brinex Brinex 36W 006 | 527 грн. |
Змішувач для ванної однозахватний із коротким носиком BRINEX 36W білий пла | 527 грн. |
Смеситель для ванны Brinex 36W 006 SD00035691 | 520 грн. |
Змішувач для ванни Brinex 36W 006 SD00035691 | 520 грн. |
Смеситель для ванны Brinex 36W 006 | 520 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →