Змішувач Brinex 37C 001
Відео 1Фото 7 |
Brinex 37C 001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brinex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brinex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brinex 37C 001
Усі ціни 24 →Brinex Brinex 37W 001 | 355 грн. |
Змішувач для умивальника одновентильний BRINEX 37W білий пластик BRIN37W00 | 355 грн. |
Змішувач для раковини Brinex 37W 001 | 355 грн. |
Змішувач для раковини Brinex 37W 001 BRIN37W001 | 355 грн. |
Змішувач для раковини Brinex 37W 001 SD00035698 | 355 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →