Змішувач Brinex 37C 006
Відео 2Фото 5 |
Brinex 37C 006 37Cбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brinex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brinex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brinex 37C 006
Усі ціни 24 →Brinex Brinex 37W 006 | 464 грн. |
Кран для ванної однозахватний із коротким гусаком BRINEX 37W білий пластик | 464 грн. |
Смеситель для ванны Brinex 37W 006 SD00035700 | 464 грн. |
Змішувач для ванни Brinex 37W 006 SD00035700 | 464 грн. |
Змішувач для ванни Brinex 37W 006 | 464 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →