Змішувач Brinex 37C 010
Фото 5 |
Brinex 37C 010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brinex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brinex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brinex 37C 010
Усі ціни 21 →Brinex Brinex 37W 010 | 485 грн. |
Кран для душу однозахватний BRINEX 37W білий пластик без душового набору B | 485 грн. |
Смеситель для душа Brinex 37W 010 SD00035703 | 479 грн. |
Змішувач для душу Brinex 37W 010 SD00035703 | 479 грн. |
Смеситель для душа Brinex 37W 010 | 479 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →