Корм для собак Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Hair/Skin 0.4 кг
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Hair/Skin 0.4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Hair/Skin 0.4 кг
Усі ціни 7 →Беззерновий сухий корм для собак мініатюрних порід Brit Care GF Mini Hair& | 222 грн. |
Brit Care Mini Grain Free Hair & Skin 400г (8595602520237)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 222 грн. |
Brit Care Mini Grain Free Hair & Skin 400г (8595602520237) | 222 грн. |
Корм Brit Care Grain Free Mini Hair & Skin сухий беззерновий для собак малГіпоалергенний беззерновий корм на основі м'яса лосося та оселедця для собак мініатюрних порід з довгою, що потребує особливо... щего догляду вовною. Є повнорационное харчування, що повністю відповідає особливим харчовим потребам ваших маленьких супутників. Чому варто купити? Виготовлено на основі дієтичного м'яса лосося та оселедця, які ідеально підходять для собак мініатюрних порід із чутливим травленням. Містить вітаміни А, D3, Е, С, фолієву кислоту, кальцій, селен, залізо, марганець і йод, які комплексно оздоровлюють і захищають організм тварин від небажаних захворювань З додаванням вітамінів групи В, біотину та цинку, що позитивно впливають на стан шкіри та вовни собаки Завдяки наявності в кормі лляного насіння та риб'ячого жиру з лосося, раціон багатий на корисні жирні кислоти Омега-3 та Омега-6 Збагачений травами, фруктами та ягодами (що включають цінні маннан-олігосах Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 222 грн. |
Сухий корм для дорослих собак мініатюрних порід Brit Care Mini Grain FreeГіпоалергенна формула з лососем і оселедцем, без злаків для дорослих собак мініпорід (до 10 кг), що мають довгу, шовковисту ш... щеерсть а також песиків, що потребують догляду за шерстю. Повноцінний корм суперпреміум класу. Малі породи собак мають специфічні потреби у харчуванні. Завдяки невеликим розмірам вони перебувають у середовищах з високою концентрацією пилу та забруднюючих речовин. Це приносить з собою більший рівень стресу та надзвичайне навантаження на зовнішні та внутрішні захисні бар'єри організму – шерсть, шкіру, імунітет слизових оболонок та клітинну обороноздатніст Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 222 грн. |
Сухий корм для дорослих собак мініатюрних порід Brit Care Mini Grain Free | 222 грн. |
Сухий беззерновий корм з лососем і оселедцем для дорослих довгошерстих соб | 222 грн. | Продавець: Do.Little |
Серія Brit Care Grain-FreeПорівняти в таблиці →
від 502 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 1 968 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 685 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 775 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 3 063 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 557 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 700 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 235 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 358 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 222 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 3 240 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 800 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 2 593 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 280 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 220 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оленина 40%, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 350 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 849 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оленина 40%, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 2 996 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 2 781 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оленина 40%, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 844 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
Модификації Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Hair/Skin
Ціни на Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Hair/Skin |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Hair/Skin 0.4 кг | від 222 грн. | 7 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Hair/Skin 2 кг | від 685 грн. | 13 пропозицій | ||
Brit Care Grain-Free Adult Mini Breed Hair/Skin 7 кг | від 2 593 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 93 грн.
сухий корм, 0.35 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м’ясо ягняти, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 217 грн.
сухий корм, 0.7 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, клас: суперпреміум
від 180 грн.
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 172 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 200 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оленина 40%, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 242 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: кролик, білок лосося, горох, нут, гречка, льон, жир, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 150 грн.
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 207 грн.
сухий корм, 0.7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: лосось, рис, клас: суперпреміум
від 265 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 25%, картоплю, батат, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 267 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум