Корм для собак Brit Care Grain-Free Puppy Salmon/Potatoes 1 kg
Brit Care Grain-Free Puppy Salmon/Potatoes 1 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Grain-Free Puppy Salmon/Potatoes 1 kg
Усі ціни 18 →Сухий беззерновий корм для цуценят Brit Care Dog Grain-free Puppy, з лосос | 359 грн. |
Корм для цуценят Brit Care Dog Grain-free Puppy беззерновий з лососем 1кгДоставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 294 грн. |
Корм для цуценят Brit Care Dog Grain-free Puppy беззерновий з лососем 1кг | 359 грн. |
Сухий корм для собак Brit Care Dog Grain-free Puppy з лососем 1 кг (8595601 кг, основне годування, зміцнення імунної системи, підтримання фізичної форми, турбота про шкіру та шерсть, підтримка кровон... щеосної системи, захворювання серця, суперпреміум, Вік - для цуценят та юніорів, всі розміри Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 287 грн. |
Корм Brit Care Grain Free Puppy Salmon сухий беззерновий з лососем для щенBrit Care Grain Pree Puppy Salmon - сухий беззерновий корм для цуценят малих і середніх порід у віці від 4-х тижнів і до 12 м... щеісяців, цуценят великих і гігантських порід до 3-х місячного віку, а також для вагітних і годуючих собак. Чому варто купити? Збалансована добре засвоювана формула, повністю задовольняє потребу організму, що росте, в поживних речовинах, вітамінах і мінералах, а також забезпечить необхідною кількістю енергії. Лосось - єдине джерело білка, яке відрізняється високим ступенем засвоєння і не викликає алергії у собак. Не містить зернових інгредієнтів, тільки картопля та рослинна клітковина (яблука, трави та плоди). Містить олію лосося - природне джерело ненасичених жирних кислот, які необхідні для здоров'я шкіри та яскравого зовнішнього вигляду вовни. Містить екстракт юкки Шідігера, що благотворно впливає на процеси травлення. Містить пребіотики мананолігосахар Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 359 грн. |
ще 13 пропозицій
Серія Brit Care Grain-FreeПорівняти в таблиці →
від 502 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 1 968 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 775 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 678 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, оселедець, горох, жир, нут, льон, гречка, олія, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 820 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 179 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, тунець, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 319 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 661 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, тунець, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 749 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 2 144 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: лосось, тунець, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 2 637 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 198 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: кролик, білок лосося, горох, нут, гречка, льон, жир, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 730 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: кролик, білок лосося, горох, нут, гречка, льон, жир, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 2 458 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: кролик, білок лосося, горох, нут, гречка, льон, жир, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 2 799 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 172 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 876 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 975 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 338 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, горох, жир, нут, льон, гречка, трави та фрукти, клас: суперпреміум
від 700 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 371 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: куриное мясо 26%, куриный белок, рис, кукуруза, яблочные выжимки 4.5%, клас: суперпреміум
від 400 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось 36%, рис, кукурудза, буряк, глютен, білок, жир, овес, клас: суперпреміум
від 243 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 274 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 206 грн.
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: борошно баранини 21%, злаки, овочі, жири, рибне борошно, трави, клас: суперпреміум
від 552 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рисове борошно, тваринні жири, рис, печінка птиці, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 221 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 441 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, жир, гідролізат печінки, дріжджі, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 239 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, м'ясо ягняти, протеїни, овочі, клас: суперпреміум
від 428 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 254 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: лосось, картопля, клас: суперпреміум
від 210 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для серця, для кісток, в составе: лосось, качка, домашня птиця, рис, лушпиння насіння подорожника, клас: суперпреміум