Корм для кішок Brit Care Haircare 400 g
Закрити
Шапка
Brit Care Haircare 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Haircare 400 g
Усі ціни 15 →Беззерновий сухий корм для котів, які потребують догляду за шкірою і шерст | 225 грн. |
Корм Brit Care Cat Grain Free Haircare Healthy & Shiny Coat сухий для доглBrit Care Cat Grain Free Haircare Healthy & Shiny Coat - повнораційний сухий беззерновий корм на основі лосося і курки для до... щегляду за шкірою і вовною кішок. Також сприяє виведенню грудочок вовни зі шлунково-кишков Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 225 грн. |
Сухий корм для кішок для догляду за шкірою та шерстю Brit Care Cat GF HairПереваги корму: Багатий на жирні кислоти омега-3 і омега-6, які сприяють блиску шерсті та здоров'ю шкіри Рецептура,... щезбагачена клітковиною, сприяє легкому проходженню грудок шерсті через кишківник Пробіотики і антиоксиданти зміцнюють імунну систему і підтримують здоров'я травної системи Енергетична цінність: 3720 ккал/кг Корм Brit Care Cat GF Haircare Healthy & Shiny Coat це: ЗІР І ЗДОРОВ'Я СЕРЦЯ - Високоякісний м'ясний білок допомагає підтримувати хорошу м'язову масу. У поєднанні з таурином, важливою поживною речовиною для котів, він сприяє гарному зору і здоров'ю серця. ВІДМІННИЙ СМАК І СПОКУСЛИВИЙ АРОМАТ - Поєднання свіжого лосося і високоякісної курки робить смак та аромат Brit Care Cat привабливим навіть для найвибагливіших котів. Продукти виробляються з використанням натуральних інгредієнтів і не містять добавок глютену, цукру, сої, штучних ароматизаторів та консервантів. ЗДОРОВА І БЛИСКУЧА ШЕРСТЬ - Натуральні джерела жирних кислот омега-3 і омега-6 (лосось і масло лосося, курка, лляне насіння, водорості) допомагають підтримувати здорову шкіру та красиву, блискучу шерсть, зміцнюючи її, скорочуючи линяння і зменшуючи сухість та лупу. Склад: Свіже м'ясо лосося (26%), дегідратоване м’ясо курки (26%), жовтий горох (14 %), нут (8 %), курячий жир (консервований токоферолами, 6 %), сушені яблука (6 %), лососева олія (3 %), насіння та полова псиліуму (2 %), насіння льону (2 %), гідролізована куряча печінка (2%), пивні дріжджі (2 %), сушені водорості (1,5%, Schizochytrium limacinum), сушена ромашка (0,5%), мінерали, ушена обліпиха (0,3%), сушена журавлина (0,2%), фруктоолігосаха Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 225 грн. |
Сухий корм для котів вимагають догляду за шкірою та вовною Brit Care Cat G | 225 грн. |
Сухий корм для котів, що вимагають догляду за шкірою та вовною Brit Care C | 221 грн. | Продавець: The plus |
ще 10 пропозицій
Серія Brit Care
від 674 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 695 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 3 099 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 678 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 714 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 653 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 2 606 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 670 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 3 006 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 2 405 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 190 грн.
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 180 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 2 385 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 2 566 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 2 589 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 680 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, турбота про зуби, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, фрукти, індичка, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 782 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 107 грн.
ласощі, снеки, 0.1 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: борошно лосося, горошок, білок, картопля, жир, крохмаль, журавлина, шипшина
від 871 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: сушений кролик 36%, рис 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, трави, клас: суперпреміум
від 1 974 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, жир, горох, нут, олія, куряча печінка, насіння льону, яблука, суперпреміум
Модификації Brit Care Haircare
Ціни на Brit Care Haircare |
---|---|---|---|---|
Brit Care Haircare 400 g | від 202 грн. | 18 пропозицій | ||
Brit Care Haircare 2 kg | від 650 грн. | 27 пропозицій | ||
Brit Care Haircare 7 kg | від 2 490 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 255 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, білок качки, м'ясо птиці, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 282 грн.
сухий корм, 0.35 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо качки, картопля, жир лосося, рослинні масла, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 208 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 168 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 229 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 138 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо індички, курки, злаки, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 212 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 247 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 225 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 187 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно індички, рибне борошно, картопляні пластівці і жом, білок, суперпреміум