Корм для собак Brit Care Weight Loss Rabbit/Rice 12 кг
Brit Care Weight Loss Rabbit/Rice 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Weight Loss Rabbit/Rice 12 кг
Усі ціни 12 →Сухий корм Brit Care Dog Hypoallergenic Weight Loss для собак із зайвою ваТип: Сухой корм / Вік: Взрослые / Порода: Все породы / Клас: Супер премиум / Властивості: Гипоаллергенный / Вага упаковки: 12... щекг / Основні інгредієнти: Кролик Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 3 176 грн. |
Сухой корм Brit Care Dog Hypoallergenic Weight Loss для собак с лишним весТип: Сухой корм / Возраст: Взрослые / Порода: Все породы / Класс: Супер премиум / Свойства: Гипоаллергенный / Вес упаковки: 1... ще2 кг / Основные ингредиенты: Кролик ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 3 176 грн. |
Сухий корм для собак Brit Care Dog Hypoallergenic Weight Loss з кроликом 112 кг, гіпоалергенний, проти ожиріння, суперпреміум, Вік - для дорослих собак, всі розміри Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 3 176 грн. |
Корм Brit Care Weight Loss Rabbit гіпоалергенний сухий для дорослих собакBrit Care Weight Loss Rabbit - гіпоалергенний сухий корм для дорослих собак всіх порід з надмірною вагою або схильних до її п... щеояви. Чому варто придбати? М'ясо кролика - основне джерело білка, добре засвоюється організмом і є дієтичним продуктом Дана формула містить знижену кількість жирів, а також підвищену кількість рослинної клітковини. Забезпечить відчуття насичення при невеликому споживанні корму Підходить для собак, схильних до харчової алергії і непереносимості корму Містить масло лосося - джерело Омега-3 і Омега-6 ненасичених жирних кислот, які в комплексі з органічною формою цинку підтримують здоров'я шкіри і сприятливо впливають на стан шерсті Містить екстракт юки Шидигера, який позитивно впливає на процеси травлення і поліпшує якість випорожнення Містить пребіотики маннанолігосаха Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 3736 Поскаржитись | 3 176 грн. |
Корм для собак із зайвою вагою Brit Care Dog Hypoallergenic Weight Loss гіГіпоалергенний корм суперпреміум класу з єдиним джерелом тваринного білка спеціально створено для собак із зайвою вагою. Низь... щекий вміст жиру в поєднанні з високим вмістом дієтичного кролячого білка допомагає підтримувати оптимальну вагу, у той час, як L-карнітин пришвидшує метаболізм та допомагає спалювати жир. Псиліум сприяє відчуттю насичення та допомагає контролювати голод між прийманням їжі. Формула збагачена пробіотиками для збалансованої мікрофлори кишківника та розторопшею, яка підтримує функцію печінки під час очищення організму від шкідливих токсинів. Ефект насичення. Псиліум сприяє відчуттю насичення організму і зменшує споживання їжі Спалювання жиру. L-карнітин прискорює метаболізм та допомагає спалювати жир Суглоби та хрящі. Хондропротектор Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 3 736 грн. |
ще 7 пропозицій
Серія Brit Care
від 674 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 695 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 3 099 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 690 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 714 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 670 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 2 606 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 2 405 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 3 006 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 180 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 190 грн.
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 653 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 2 385 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 2 490 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, рис, курка, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 2 589 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 618 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: гіпоалергенний, в составе: качка, курка, суперпреміум
від 833 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 49 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: 62% курка, 15% печінка, 8% тунець, бульйон, морква, розмарин, мінерали, суперпреміум
ласощі, снеки, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, в составе: криль, гарбуз, крохмаль, сочевиця, протеїн, сушений кокос, водорості
від 235 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: свинина, горошок, нут, яблука, жир птиці, олія, насіння льону, суперпреміум
Модификації Brit Care Weight Loss Rabbit/Rice
Ціни на Brit Care Weight Loss Rabbit/Rice |
---|---|---|---|---|
Brit Care Weight Loss Rabbit/Rice 1 кг | від 287 грн. | 18 пропозицій | ||
Brit Care Weight Loss Rabbit/Rice 3 кг | від 871 грн. | 15 пропозицій | ||
Brit Care Weight Loss Rabbit/Rice 12 кг | від 3 175 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 139 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 3 113 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 961 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 2 721 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 365 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: лосось, рис, клас: суперпреміум
від 3 190 грн.
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 2 623 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: рис, комахи, дріжджі, олія, клітковина, білок, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 129 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 105 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: іберійська свинина, рис, клас: суперпреміум
від 3 059 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 2 700 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, в составе: борошно з лосося 14%, злаки, жири, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 2 540 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис бальдо маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум