Корм для собак Brit Diabetes 12 кг
Закрити
Шапка
Brit Diabetes 12 kg 2 кг12 кг |
|
Дієтичний повнораціонний сухий корм для собак-контроль за рівнем глюкози при діабеті і гіперглікемії.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Diabetes 12 кг
Усі ціни 16 →Сухий корм для дорослих собак Brit VetDiets у разі цукрового діабету з інд | 4 081 грн. |
Сухий корм Brit Gf VetDiets для собак при цукровому діабеті 12 кг (8595602Тип: Сухий корм / Вік: дорослі / Порода: всі породи / Клас: супер преміум / Властивості: Для собак з діабетом / Вага упаковки... ще, кг: 10.1 - 15 / Вага упаковки: 12 кг / Основні інгредієнти: Яблуко, індичка, Зелений горошок Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 4 081 грн. |
Сухой корм Brit Gf VetDiets для собак при сахарном диабете 12 кг (85956025Тип: Сухой корм / Возраст: Взрослые / Порода: Все породы / Класс: Супер премиум / Свойства: Для собак с диабетом / Вес упаков... щеки, кг: 10.1 - 15 / Вес упаковки: 12 кг / Основные ингредиенты: Яблоко, Индейка, Зеленый горошек ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 4 066 грн. |
Сухий корм для собак Brit GF VetDiets Dog Diabetes 12 кг (8595602528097) 812 кг, гіпоалергенний, діабет, суперпреміум, Вік - для дорослих собак, всі розміри Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 4 081 грн. |
Корм-дієта Brit VD Diabetes Dog сухий для харчування при цукровому діабетіБеззерновий повнораціонний сухий корм-дієта з індичкою та горохом для підтримання під час лікування цукрового діабету в дорос... щелих собак. Показання: Цукровий діабет Хронічний коліт Протипоказання: Цуценята Вагітні та лактуючі собаки Чому варто придбати? Це ретельно збалансована дієта, що забезпечує улюбленцю повноцінне харчування при особливих потребах його організму Відрізняється високим вмістом легкозасвоювано Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 4 081 грн. |
ще 11 пропозицій
Серія Brit Veterinary Diet
від 727 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
від 4 544 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
від 181 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 4 105 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яйце, горох, гречка, клас: холістик
від 641 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 683 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: ягня, горох, білок індички, лігноцелюлоза, яблучний макуха, клас: холістик
від 79 грн.
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
від 3 909 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для печінки, в составе: яйця, горох, солодка картопля і гречка, клас: холістик
від 711 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: курка (42%), жовтий горох (18%), білок з жовтого гороху, суперпреміум
від 4 150 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: ягня, горох, білок індички, лігноцелюлоза, яблучний макуха, клас: холістик
від 93 грн.
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: дієтичний, в составе: лосось, горошок, лососева олія, борошно, лігноцелюлоза, водорості, суперпреміум
від 639 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: горох, яйця, білок індички, жир, гречка, яблучний макуха, клас: суперпреміум
від 808 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: яйця (26%), горох (25%), білок лосося (10%), курячий протеїн (8%), преміум
від 735 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок, гречка, кокосова олія, яблучнй макуха, клас: суперпреміум
від 810 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, горох, курячий жир, мінерали, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 4 400 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок, гречка, кокосова олія, яблучнй макуха, клас: суперпреміум
від 260 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: яйця (26%), горох (25%), білок лосося (10%), курячий протеїн (8%), преміум
від 678 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: оселедець (26%), жовтий горох (23%), гречка, білок лосося, клас: холістик
від 160 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: курка (42%), жовтий горох (18%), білок з жовтого гороху, суперпреміум
від 784 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
Відеоогляди
Модификації Brit Diabetes
Ціни на Brit Diabetes |
---|---|---|---|---|
Brit Diabetes 2 кг | від 636 грн. | 18 пропозицій | ||
Brit Diabetes 12 кг | від 3 800 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 442 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: білок комах, картопля, горох, жир птиці, буряки жом, водорості, клас: суперпреміум
від 3 820 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, горохова борошно, картопляний білок, комахи, жир, клас: суперпреміум
від 4 194 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 553 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопляні пластівці 43%, білок комах 22%, картопляний білок, клас: суперпреміум
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок, гречка, кокосова олія, яблучнй макуха, клас: суперпреміум
від 4 346 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 861 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, м'якоть картоплі, батат, жир, горох, водорості, клас: суперпреміум
від 3 842 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: горох, яйця, білок індички, жир, гречка, яблучний макуха, клас: суперпреміум
від 3 570 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: качка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 3 520 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 3 770 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 3 560 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум