Корм для собак Brit Fresh Beef with Pumpkin 400 g 1 шт
Фото 4 |
Brit Fresh Beef with Pumpkin 400 g |
|
Делікатесне, комплексне і збалансоване харчування з м'ясом, потрошками, овочами, фруктами і зеленню.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Fresh Beef with Pumpkin 400 g 1 шт
Усі ціни 6 →Вологий корм для дорослих собак всіх порід Brit Fresh Beef&Pumpkin, з ялов | 130 грн. |
Корм Brit Fresh Dog Beef вологий з яловичиною та гарбузом для дорослих собАпетитний вологий корм зі свіжою яловичиною, гарбузом та яблуком для дорослих собак. Збалансований, натуральний раціон, що за... щебезпечує улюбленцю відмінний фізичний стан. Чому варто придбати? На 68 % складається з м’яса, що повністю задовольняє потребу організму собаки в білку і тваринних жирах Завдяки ретельній, дбайливій обробці інгредієнтів корм зберіг усі корисні властивості, привабливий смак і аромат Збагачений вітамінами D3, Е, залізом, цинком, біотином, йодом та іншими важливими мікроелементами Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 170 Поскаржитись | 136 грн. |
Вологий корм для собак Brit Fresh Beef/Pumpkin 400г яловичина, гарбуз 8595Brit Fresh Beef/Pumpkin з яловичиною та гарбузом Brit Fresh пропонує делікатесне, комплексне і збалансоване харчування з м&a... щеpos;ясом, потрушками, овочами, фруктами та зеленню з місцевих джерел. Виготовлено зі свіжого м'яса, що природно містить у собі м'ясний сік з речовинами, які надають неповторні смакові якості продукту. Повноцінний корм для собак. Із додаванням старовинних рослинних культур – топінамбур. Містить гарбуз, лососеву олію, водорості та мангольд. Збагачено сумішшю трав з місцевих джерел – розмарин, чебрець, календула, кульбаба. Ідеальне доповнення до гранул. Допомагає покращити раціон харчування і доповнює рідинами. БЕЗ ГЛЮТЕНУ – БЕЗ СОЇ – БЕЗ ГМО – БЕЗ КОНСЕРВАНТІВ – БЕЗ БАРВНИКІВ. Інструкція з використання: Годуйте кормом кімнатної температури. Добова норма може відрізнятися залежно від активності і навколишнього середовища. Дайте Вашому собаці доступ до свіжої питної води. Зберігайте у сухому прохолодному місці. Після відкриття зберігайте у холодильнику. Склад: 68% яловичина, 13% бульйон, 10,8% гарбуз, 2% яблука, 2% мінерали, 1% суміш трав (розмарин, чебрець, календула, кульбаба), 1% петрушка, 1% лососева олія, 0,5% топінамбур, 0,5% насіння льону, 0,2% водорості та мангольд. Аналітичні компоненти: Сирий протеїн 8,5%, вміст жиру 9,5%, сира зола 2,8%, волога 75,0%, сира клітковина 0,7%, кальцій 0,3%, фосфор 0,2%, натрій 0,4%. Поживний склад: Вітамін D3 (E671) 250 IU, вітамін E (3a700) 150 мг, цинк (3b606) 15 мг, залізо (3b103) 12 мг, манган (3b103) 3 мг, йод (3b201) 0,75 мг, мідь (E4) 0,5 мг, біотин (3a880) 0,2 мг. Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 136 грн. |
Вологий корм для собак Brit Fresh з яловичиною та гарбузом 400 г (85956025 | 130 грн. |
Консерви з яловичиною і гарбузом для собак Brit Fresh Beef & Pumpkin 400 г | 136 грн. | Продавець: Do.Little |
Вологий корм для собак Brit Fresh з яловичиною та гарбузом 400 г (85956025 | 170 грн. | Продавець: BZR-ZOO |
Серія Brit FreshПорівняти в таблиці →
від 2 051 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка, картопля, гречка, чорна смородина, клас: суперпреміум
від 137 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, курка, бульйон, гарбуз, сорго, гречка, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 130 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, індик, бульйон, батати, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, гарбуз, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 139 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індик, бульйон, гречка, горошок, нут, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 950 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, картопля, гречка, яблуко, чебрець, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 619 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, картопля, гречка, яблуко, чебрець, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 2 442 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: свіжа яловичина 40%, дегідрована яловичина 25%, гарбуз (10%), клас: суперпреміум
від 585 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: свіжа яловичина 40%, дегідрована яловичина 25%, гарбуз (10%), клас: суперпреміум
від 3 144 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: качка, овес, пшоно, фрукти, овочі, клас: суперпреміум
від 667 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: качка, овес, пшоно, фрукти, овочі, клас: суперпреміум
від 713 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 610 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка, картопля, гречка, чорна смородина, клас: суперпреміум
від 3 361 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для суглобів, в составе: яловичина, гарбуз, гречка, буряк, капуста, клас: суперпреміум
від 814 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для суглобів, в составе: яловичина, гарбуз, гречка, буряк, капуста, клас: суперпреміум
від 126 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, бульйон, просо, морква, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 131 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, печінку птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінер, клас: суперпреміум
від 136 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 119 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для серця, в составе: свинина і м'ясо птиці, лосось, рис, клітковина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 166 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 160 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо качки і субпродукти, рис, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 88 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: печінка птиці, свинина, м'ясо птиці, протеїни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 3 338 грн.
вологий / консерви, паучи, 45 шт, 0.21 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряче м'ясо, сардина, скумбрія, ставрида, свинина, яловичина, качка, клас: холістик
від 2 489 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 749 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, рис, індичка, жир, м'якоть яблука, горох, олія, печінка, клас: холістик
від 812 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис бальдо маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 3 149 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум