Корм для собак Brit Fresh Beef with Pumpkin Puppy Large 2.5 кг
Фото 9 |
Brit Fresh Beef with Pumpkin Puppy Large 2.5 kg 2.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Fresh Beef with Pumpkin Puppy Large 2.5 кг
Усі ціни 11 →Сухий корм для цуценят великих порід Brit Fresh Beef&Pumpkin Puppy Large, | 585 грн. |
Сухий корм для цуценят та юніорів великих порід Brit Fresh Growth & JointsДоставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 591 грн. |
Сухий корм для цуценят та юніорів великих порід Brit Fresh Growth & Joints | 591 грн. |
Сухий корм для собак Brit Fresh Beef/Pumpkin Puppy Large 2.5 кг (8595602532.5 кг, основне годування, суперпреміум, Вік - для цуценят та юніорів, велика Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 592 грн. |
Корм Brit Fresh Beef with Pumpkin Puppy Large Bones & Joints сухий з гарбуПовнораціонний сухий корм зі свіжою яловичиною, гарбузом, гречкою, мангольдом і розмарином для цуценят і юніорів великих порі... щед віком від 3 до 24 місяців. Збалансований, натуральний раціон, що забезпечує цуценяті правильний ріст і розвиток. Чому варто придбати? На 65% складається з м’яса, з яких 40% - свіже м’ясо, що повністю задовольняє потребу організму, що росте в білку і тваринних жирах Завдяки ретельній та дбайливій обробці інгредієнтів у кормі збереглися всі корисні властивості, привабливий смак і аромат Збагачений вітамінами A, D3, E, С, вітамінами групи В, залізом, цинком, селеном та іншими важливими мікроелементами Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 739 Поскаржитись | 591 грн. |
ще 6 пропозицій
Серія Brit FreshПорівняти в таблиці →
від 2 051 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка, картопля, гречка, чорна смородина, клас: суперпреміум
від 170 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, курка, бульйон, гарбуз, сорго, гречка, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 130 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, індик, бульйон, батати, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, гарбуз, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 139 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індик, бульйон, гречка, горошок, нут, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 950 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, картопля, гречка, яблуко, чебрець, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 619 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, картопля, гречка, яблуко, чебрець, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 2 442 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: свіжа яловичина 40%, дегідрована яловичина 25%, гарбуз (10%), клас: суперпреміум
від 585 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: свіжа яловичина 40%, дегідрована яловичина 25%, гарбуз (10%), клас: суперпреміум
від 3 144 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: качка, овес, пшоно, фрукти, овочі, клас: суперпреміум
від 667 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: качка, овес, пшоно, фрукти, овочі, клас: суперпреміум
від 713 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 610 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка, картопля, гречка, чорна смородина, клас: суперпреміум
від 3 373 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для суглобів, в составе: яловичина, гарбуз, гречка, буряк, капуста, клас: суперпреміум
від 654 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для суглобів, в составе: яловичина, гарбуз, гречка, буряк, капуста, клас: суперпреміум
від 126 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, бульйон, просо, морква, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Brit Fresh Beef with Pumpkin Puppy Large
Ціни на Brit Fresh Beef with Pumpkin Puppy Large |
---|---|---|---|---|
Brit Fresh Beef with Pumpkin Puppy Large 2.5 кг | від 585 грн. | 11 пропозицій | ||
Brit Fresh Beef with Pumpkin Puppy Large 12 кг | від 2 442 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 557 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, призначення: повсякденний, в составе: куряча борошно, злаки, жири, рибне борошно, овочі, клас: суперпреміум
від 464 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, куряча печінка, картопля, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка, картопля, гречка, чорна смородина, клас: суперпреміум
від 650 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, молоко, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 626 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: борошно баранини 21%, злаки, овочі, жири, рибне борошно, трави, клас: суперпреміум
від 518 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, кукурудза, жир, глютен, жом цукрових буряків, борошно, клас: суперпреміум
від 661 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, в составе: мясо курицы 28%, рис, кукуруза, жир, ячмень, свекла, клас: суперпреміум
від 645 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 560 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 1.2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для серця, для печінки, в составе: м'ясо і субпродукти 28% (10% курка), злаки (5% рис), олії, жири, риба, клас: суперпреміум
від 638 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: куряче м'ясо, рис бальдо, маїс, жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 674 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 508 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (м'ясна мука: баранина 24%, риба 5%; жир 8%), клас: суперпреміум