Корм для собак Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior 2.5 кг
Фото 7 |
Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior 2.5 kg 2.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior 2.5 кг
Усі ціни 12 →Сухий корм для цуценят всіх порід Brit Fresh Chicken&Potato Puppy, з курко | 610 грн. |
Сухий корм для собак Brit Fresh Chicken/Potato Puppy 2.5 кг (85956025307242.5 кг, основне годування, суперпреміум, Вік - для цуценят та юніорів, всі розміри Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 616 грн. |
Корм Brit Fresh Chicken with Potato Puppy Healthy Growth з куркою та картоПовнораціонний сухий корм зі свіжою куркою, картоплею, гречкою, чорною смородиною та петрушкою для цуценят і юніорів віком ві... щед 1 до 12 місяців. Збалансований, натуральний раціон, що забезпечує цуценяті правильний ріст і розвиток. Чому варто придбати? На 65 % складається з м’яса, з яких 40% - свіже м’ясо, що повністю задовольняє потребу організму в білку та тваринних жирах Завдяки ретельній та дбайливій обробці інгредієнтів у кормі збереглися всі корисні властивості, привабливий смак і аромат Збагачений вітамінами A, D3, E, С, вітамінами групи В, залізом, цинком, селеном та іншими важливими мікроелементами Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 769 Поскаржитись | 615 грн. |
Сухий корм для цуценят та юніорів Brit Fresh Healthy Growth з куркою та каBrit Fresh Chicken/Potato Puppy з куркою та картоплею для цуценят. Свіжа курка, картопля, гречка, чорна смородина, петрушка.... щеСупер преміум формула для годуючих собак і цуценят. Повноцінний корм для собак. Холістичний корм, вироблений м'яким способом з використанням 40% свіжого м'яса. Комплексний корм для собак. Готуючи гранули Brit Fresh, ми використовували свіже м'ясо і таким чином пропустили один етап його обробки. Отже, ми зберегли природні харчові та насамперед смакові властивості м'яса та його аромат. Разом із гарнірами з оригінальних зерен, таких як гречка, пшоно чи овес, традиційних трав, гарбуза, кабачків та фруктів ми створили корисне та смачне меню. Кожен чотирилапий улюбленець обов'язков Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 769 грн. |
Brit Fresh Сухий корм для собак Brit Fresh Chicken/Potato Puppy 2.5 кг (85+ 11 грн бонус, 2.5 кг, основне годування, суперпреміум, Вік - для цуценят та юніорів, всі розміри Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 615 грн. |
ще 7 пропозицій
Серія Brit FreshПорівняти в таблиці →
від 2 051 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка, картопля, гречка, чорна смородина, клас: суперпреміум
від 2 611 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, картопля, гречка, яблуко, чебрець, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 619 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, картопля, гречка, яблуко, чебрець, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 2 442 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: свіжа яловичина 40%, дегідрована яловичина 25%, гарбуз (10%), клас: суперпреміум
від 585 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: свіжа яловичина 40%, дегідрована яловичина 25%, гарбуз (10%), клас: суперпреміум
від 2 846 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: качка, овес, пшоно, фрукти, овочі, клас: суперпреміум
від 667 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: качка, овес, пшоно, фрукти, овочі, клас: суперпреміум
від 630 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 610 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка, картопля, гречка, чорна смородина, клас: суперпреміум
від 2 775 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для суглобів, в составе: яловичина, гарбуз, гречка, буряк, капуста, клас: суперпреміум
від 817 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для суглобів, в составе: яловичина, гарбуз, гречка, буряк, капуста, клас: суперпреміум
від 126 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, бульйон, просо, морква, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 137 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, курка, бульйон, гарбуз, сорго, гречка, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 130 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, індик, бульйон, батати, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, гарбуз, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 752 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індик, бульйон, гречка, горошок, нут, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior
Ціни на Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior |
---|---|---|---|---|
Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior 2.5 кг | від 610 грн. | 12 пропозицій | ||
Brit Fresh Chicken with Potato Puppy/Junior 12 кг | від 2 051 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 626 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: борошно баранини 21%, злаки, овочі, жири, рибне борошно, трави, клас: суперпреміум
від 637 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: куряче м'ясо, рис бальдо, маїс, жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо ягняти, м'ясо ягняти, рис бальдо, маїс, жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 635 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: куряче м'ясо, рис бальдо, маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 779 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 648 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, молоко, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 653 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 692 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 575 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, кукурудза, жир, глютен, жом цукрових буряків, борошно, клас: суперпреміум
від 764 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 731 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: суперпреміум
від 645 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум