Корм для собак Brit Fresh Duck with Millet 400 g 1 шт
Фото 4 |
Brit Fresh Duck with Millet 400 g |
|
Комплексне і збалансоване харчування з м'ясом, потрошками, овочами, фруктами і зеленню.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Fresh Duck with Millet 400 g 1 шт
Усі ціни 7 →Вологий корм для дорослих собак всіх порід Brit Fresh Duck&Millet, з качко | 126 грн. |
Вологий корм для собак Brit Fresh Duck/Millet 400г качка, пшоно 8595602533Brit Fresh Duck/Millet з качкою та пшоном Brit Fresh пропонує делікатесне, комплексне та збалансоване харчування з м'яс... щеом, тельбухами, овочами, фруктами та зеленню з місцевих джерел. Виготовлений зі свіжого м'яса з натуральним м'ясним соком, що містить в собі речовини, які зберігають унікальні смакові якості продукту. Комплексний корм для собак. З додаванням старовинних рослинних культур - з просом. Містить насіння льону, лососеву олію, водорості та чорну смородину. Збагачений сумішшю трав із місцевих джерел - розмарин, чебрець, календула, кульбаба. Ідеальне доповнення до гранул. Допомагає поліпшити споживання корму та доповнити рідинами. БЕЗ ГЛЮТЕНУ - БЕЗ СОЇ - БЕЗ ГМО - БЕЗ КОНСЕРВАНТІВ - БЕЗ БАРВНИКІВ. Інструкція із застосування: Давайте корм кімнатної температури. Добова норма може відрізнятись залежно від активності та умов середовища. Надайте Вашому собаці доступ до свіжої питної води. Зберігайте в сухому прохолодному місці. Відкритий корм зберігайте в холодильнику. Склад: 66% качка, 14% бульйон, 8% просо, 4,3% морква, 2% яблука, 2% мінерали, 1% суміш трав (розмарин, чебрець, календула, кульбаба), 1% лососеве масло, 1% петрушка, 0,5% насіння льону, 0,2% водорості та чорна смородина. Аналітичні компоненти: Сирий протеїн 8%, склад жиру 7%, сира зола 2,2%, вологість 75,0%, сира клітковина 0,7%, кальцій 0,3%, фосфор 0,2%, натрій 0,4%. Поживний склад: Вітамін D3 (E671) 250 IU, вітамін E (3a700) 100 мг, цинк (3b606) 15 мг, залізо (E1) 10 мг, марганець (E5) 3 мг, йод (3b201) 0,75 мг, мідь (E4) 0,5 мг, біотин (3a880) 0,2 мг. Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 170 грн. |
Корм Brit Fresh Dog Duck вологий з качкою та просом для дорослих собак 400Апетитний вологий корм зі свіжою качкою, просом, морквою та яблуком для дорослих собак. Збалансований, натуральний раціон, що... щезабезпечує улюбленцю відмінний фізичний стан. Чому варто придбати? На 66 % складається з м’яса, що повністю задовольняє потребу організму собаки в білку і тваринних жирах Завдяки ретельній, дбайливій обробці інгредієнтів корм зберіг усі корисні властивості, привабливий смак і аромат Збагачений вітамінами D3, Е, залізом, цинком, біотином, йодом та іншими важливими мікроелементами Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 170 Поскаржитись | 136 грн. |
Вологий корм для собак Brit Fresh з качкою та пшоном 400 г (8595602533909) | 136 грн. |
Консерви з качкою і пшоном для собак Brit Fresh Duck & Millet 400 г (85956 | 126 грн. | Продавець: Do.Little |
Вологий корм для собак Brit Fresh з качкою та пшоном 400 г (8595602533909) | 170 грн. | Продавець: BZR-ZOO |
Консервований корм Brit Veterinary Diet Fresh Dog з качкою та просом для с | 136 грн. | Продавець: ЕКСПЕРТПЕТ |
Серія Brit FreshПорівняти в таблиці →
від 2 051 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка, картопля, гречка, чорна смородина, клас: суперпреміум
від 814 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для суглобів, в составе: яловичина, гарбуз, гречка, буряк, капуста, клас: суперпреміум
від 126 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, бульйон, просо, морква, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 137 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, курка, бульйон, гарбуз, сорго, гречка, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 130 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, індик, бульйон, батати, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, гарбуз, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 139 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індик, бульйон, гречка, горошок, нут, яблука, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 950 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, картопля, гречка, яблуко, чебрець, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 619 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, картопля, гречка, яблуко, чебрець, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 2 442 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: свіжа яловичина 40%, дегідрована яловичина 25%, гарбуз (10%), клас: суперпреміум
від 585 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: свіжа яловичина 40%, дегідрована яловичина 25%, гарбуз (10%), клас: суперпреміум
від 3 144 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: качка, овес, пшоно, фрукти, овочі, клас: суперпреміум
від 667 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: качка, овес, пшоно, фрукти, овочі, клас: суперпреміум
від 713 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 610 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка, картопля, гречка, чорна смородина, клас: суперпреміум
від 3 373 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для суглобів, в составе: яловичина, гарбуз, гречка, буряк, капуста, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 131 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, печінку птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінер, клас: суперпреміум
від 117 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 70% тунець, 5% батат, 3% гороховий крохмаль, 1% горохове волокно, клас: суперпреміум
від 136 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 145 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: олень, качка, бульйон, журавлина, мінерали, батат, горох, груша, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: козуля, яловичина, бульйон, чорниця, журавлина, мінерали, банан, яблуко, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кенгуру, яловичина, бульйон, нут, манго, мінерали, авокадо, апельсин, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: качка, перепел, бульйон, банан, гарбуз, мінерали, шпинат, груша, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: телятина, баранина, бульйон, горох, банан, мінерали, груша, морква, клас: суперпреміум
від 107 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, лосось, клас: суперпреміум
від 124 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо курчати 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
від 140 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум