Корм для собак Brit Obesity 12 кг
Фото 5 |
Закрити
Шапка
Brit Obesity 12 kg 0.4 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Obesity 12 кг
Усі ціни 16 →Сухий корм для дорослих собак Brit VetDiets Grain Free Obesity при надмірн | 4 440 грн. |
Сухий корм Brit Gf VetDiets Dog Obesity для собак при надмірній вазі 12 кгТип: Сухий корм / Вік: дорослі / Порода: всі породи / Клас: супер преміум / Властивості: Проти ожиріння, Основне харчування /... щеВага упаковки, кг: 10.1 - 15 / Вага упаковки: 12 кг / Основні інгредієнти: Ягня, горох, індичка Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 3 552 грн. |
Сухой корм Brit Gf VetDiets Dog Obesity для собак при избыточном весе 12 кТип: Сухой корм / Возраст: Взрослые / Порода: Все породы / Класс: Супер премиум / Свойства: Против ожирения, Основное питание... ще/ Вес упаковки, кг: 10.1 - 15 / Вес упаковки: 12 кг / Основные ингредиенты: Ягненок, Горох, Индейка ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 3 552 грн. |
Сухий корм для собак Brit GF VetDiets Dog Obesity 12 кг (8595602528066) 8512 кг, проти ожиріння, суперпреміум, Вік - для цуценят та юніорів, всі розміри Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 4 440 грн. |
Корм-дієта Brit VD Obesity Dog для зниження маси тіла у собак 12 кгБеззерновий повнораціонний сухий корм-дієта з ягням і горохом для зниження надмірної ваги та підтримання нормальної маси тіла... щев дорослих собак. Показання: Зменшення надлишкової ваги та проблема ожиріння в собак Підтримання оптимальної ваги Підтримання ваги після кастрації Протипоказання: Цуценята Вагітні та лактуючі собаки Чому варто придбати? Це ретельно збалансована дієта, що забезпечує улюбленцю повноцінне харчування при особливих потребах його організму Відрізняється високим вмістом легкозасвоювано Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 4 440 грн. |
ще 11 пропозицій
Серія Brit Veterinary Diet
від 770 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
від 4 544 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
від 200 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 4 120 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яйце, горох, гречка, клас: холістик
від 662 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 678 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: оселедець (26%), жовтий горох (23%), гречка, білок лосося, клас: холістик
від 160 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: курка (42%), жовтий горох (18%), білок з жовтого гороху, суперпреміум
від 784 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
від 250 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: оселедець, білок, лосось, горох, суперпреміум
від 122 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня, горох, білок індички, лігноцелюлоза, яблучний макуха, клас: холістик
від 938 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: оселедець, білок, лосось, горох, суперпреміум
від 155 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок, гречка, кокосова олія, яблучнй макуха, клас: суперпреміум
від 236 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, горох, курячий жир, мінерали, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 3 511 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: оселедець (26%), жовтий горох (23%), гречка, білок лосося, клас: холістик
від 240 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
від 97 грн.
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: тунець, лосось, горошок, борошно, масло, суперпреміум
від 670 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для печінки, в составе: яйця, горох, солодка картопля і гречка, клас: холістик
від 85 грн.
вологий корм, 0.2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: ягня, горошок, лососева олія, борошно, лігноцелюлоза, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: індичка, горох, яблуко, клас: суперпреміум
Показання:
- для зниження надмірної ваги
- підтримка оптимальної ваги
- зменшення ваги після кастрації
Модификації Brit Obesity
Ціни на Brit Obesity |
---|---|---|---|---|
Brit Obesity 0.4 кг | від 683 грн. | 18 пропозицій | ||
Brit Obesity 12 кг | від 3 552 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 489 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 749 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, рис, індичка, жир, м'якоть яблука, горох, олія, печінка, клас: холістик
від 812 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис бальдо маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 3 151 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 545 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 1 189 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для кісток, в составе: борошно з курки 30 %, рис, кукурудза, ячмінь, жир з птиці, клас: преміум
від 2 223 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 3 535 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 4 400 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: борошно з курки 28 %, рис, кукурудза, ячмінь, жир з птиці, клас: преміум
від 1 723 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 2 530 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для серця, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум