Корм для собак Brit Pate&Meat Lamb 1 шт
Фото 4 |
Закрити
Шапка
Brit Pate&Meat Lamb 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Pate&Meat Lamb 1 шт
Усі ціни 7 →Вологий корм для собак Brit Paté&Meat, з ягням, 400 г | 134 грн. |
Корм Brit Pate & Meat Dog Lamb вологий з ягнятком для дорослих собак 400 гВологий корм, що не містить зернових, у вигляді м'ясного паштету з цільними шматочками ягняти для собак. Це ідеальне доповнен... щеня до сухого корму, дозволяє збалансувати раціон улюбленця і покращити його травний процес. Чому варто придбати? Відзначається високим вмістом м'яса і м'ясних інгредієнтів, які є основним джерелом протеїну, що необхідний для відмінного здоров'я собак Під час процесу екструзії паштет проходить термальну обробку за температури понад 100 С, внаслідок чого маленькі шматочки кісток у кормі розм'якшуються та стають безпечними для шлунково-кишков Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 134 грн. |
Корм для собак Brit Paté & Meat зі смаком ягнятини та курки 400 г 8595Консерви для цуценят Brit Pate Meat Lamb - якісне і смачне харчування, яке підходить для пухнастих друзів. Цей беззерновий во... щелогий корм являє собою справжній м'ясний паштет, який зробить харчування вашого цуценяти неповторним. Особливості: 70% складу - це м'ясо ягняти і курки - понад дві третини складу - це натуральне м'ясо, що забезпечує вашого цуценя білком і смаком, на які він заслуговує. Ніжна обробка інгредієнтів - завдяки щадним технологіям обробки, всі поживні властивості, аромат, вітаміни і мікроелементи зберігаються в повній мірі, щоб вашому цуценяті було смачно і корисно. Багатий вітамінами і мікроелементами склад - корм збагачений вітамінами D3 і Е, цинком, залізом, йодом і біотином, забезпечуючи вашого маленького друга всім необхідним для здоров'я та росту. Омега-3 жирні кислоти - лососева олія у складі корму багата на ненасичені жирні кислоти Омега-3, які підтримують здоров'я шерсті, шкіри та загального благополуччя вашого цуценяти. Без зернових, глютену, сої та ГМО - підходить для цуценят з чутливим травленням і алергіями, оскільки не містить потенційно шкідливих інгредієнтів. Рекомендації щодо годування. Щоб ваше цуценя отримувало максимальну користь від цього корму, пропонуйте його кімнатної температури. Добова норма залежить від розміру вашого пухнастого друга, його активності та умов навколишнього середовища. Обов'язков Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 134 грн. |
Корм консервований для собак Brit Pat & Meat з ягням 400 г (8595602530441) | 134 грн. |
Консервований корм з ягням для собак Brit PATE & MEAT Lamb 400 г (85956025 | 134 грн. | Продавець: Do.Little |
Вологий корм для собак Brit Care зі смаком ягнятини та курки 400 г (859560 | 134 грн. | Продавець: BZR-ZOO |
Brit Pate & Meat Lamb 0.4 кг вологий корм для собак (курка та ягня) | 134 грн. | Продавець: GZoo |
Серія Brit Pate&MeatПорівняти в таблиці →
від 134 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% качка, 3% гороховий крохмаль, 1% Горохова клітковина, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% курка, 22% яловичина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% оленина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 107 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 55% яловичина, 15% індичка, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% ягня, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% індичка, 3% крохмаль, 1% Горохова м'якоть, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% лосось, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% лососева олія, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% курка, 22% яловичина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% качка, 3% гороховий крохмаль, 1% Горохова клітковина, клас: суперпреміум
від 126 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 128 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 47% яловичина, 15% оленина, 6% яблуко, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 131 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: свинина, птиця, свиняча печінка, кукурудза, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 130 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня 65%, картопляний крохмаль, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: тунець 65%, риб'ячий жир, картопляний крохмаль, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: свинина 65%, картопляний крохмаль, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 55% яловичина, 15% індичка, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 119 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для серця, в составе: свинина і м'ясо птиці, лосось, рис, клітковина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 90 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, свинина, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 50%, дичину 18% , субпродукти, клас: суперпреміум