Картридж для води BRITA Maxtra+ Universal 1x
BRITA Maxtra+ Universal 1x |
|
Нове покоління фільтрів Maxtra
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BRITA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BRITA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRITA Maxtra+ Universal 1x
Усі ціни 29 →Brita Brita Maxtra+ | 255 грн. |
BRITA MAXTRA+ (1038686) | 255 грн. |
Картридж для глечика BRITA MAXTRА+ 1038686 1038686 | 264 грн. |
BRITA Maxtra+ Universal 1x | 283 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації BRITA Maxtra+ Universal 1x
Ціни на BRITA Maxtra+ Universal 1x |
---|---|---|---|---|
BRITA Maxtra+ Universal 1x | від 239 грн. | 29 пропозицій | ||
BRITA Maxtra+ Universal 2x | від 490 грн. | 14 пропозицій | ||
BRITA Maxtra+ Universal 3x | від 804 грн. | 17 пропозицій | ||
BRITA Maxtra+ Universal 4x | від 914 грн. | 7 пропозицій | ||
BRITA Maxtra+ Universal 6x | від 1 629 грн. | 1 пропозиція | ||
BRITA Maxtra+ Universal 12x | від 2 550 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →