Гусятниця / казан Brizoll KA15-1 15 л
Фото 3 |
Brizoll KA15-1 10 л15 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll KA15-1 15 л
Усі ціни 29 →Казан чавунний азіатський Brizoll з кришкою, 15 л (KA15-1) | 2 779 грн. |
Котел Brizoll азіатський з чавунною кришкою 15л (KA15-1) | 2 807 грн. |
Казан чавунний Brizoll 15л (KA15-1) | 2 950 грн. |
Казан чавунний азіатський з кришкою BRIZOLL, 15 л KA15-1 | 2 779 грн. |
Brizoll BRIZOLL KA15-1 | 2 691 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Brizoll KA15-1
Ціни на Brizoll KA15-1 |
---|---|---|---|---|
Brizoll KA10-1 10 л | від 1 924 грн. | 25 пропозицій | ||
Brizoll KA15-1 15 л | від 2 345 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →