Гусятниця Brizoll P-4L-3 4 л
Фото 5 |
Brizoll P-4L-3 4 л6 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll P-4L-3 4 л
Каструля Brizoll чавунна з кришкою-сковородою, 4 л (P-4L-2) | 1 099 грн. |
Каструля Brizoll чавунна з кришкою-сковородою 4л (P-4L-3) | 1 495 грн. |
Каструля чавунна BRIZOLL - P-4L-3 з чавунною кришкою сковородою 4 л | 1 395 грн. |
Каструля чавунна 4 л. Brizoll CASSEROLE P-4L-3 з литою кришкою-сковородою | 1 276 грн. |
Модификації Brizoll P-4L-3
Ціни на Brizoll P-4L-3 |
---|---|---|---|---|
Brizoll P-4L-3 4 л | від 1 099 грн. | 4 пропозиції | ||
Brizoll P-6L-3 6 л | від 1 439 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →