Каструля Brizoll P-6L-1
Фото 4 |
Brizoll P-6L-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll P-6L-1
Усі ціни 12 →Каструля Brizoll із чавунною кришкою 6 л (P-6L-1) | 1 570 грн. |
Кастрюля Brizoll с чугунной крышкой 6 л (P-6L-1) | 1 352 грн. |
Каструля чавунна, з чавунною кришкою BRIZOLL 6л P-6L-1 | 1 479 грн. |
Brizoll P-6L-1 | 1 326 грн. |
Каструля Brizoll чавунна з кришкою 6 л (P-6L-1) | 1 570 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →