Гусятниця / казан Brizoll W36-3 8 л
Фото 4 |
Brizoll W36-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll W36-3 8 л
Усі ціни 8 →Brizoll BRIZOLL W36-3 | 1 789 грн. |
Вок BRIZOLL з чавунною кришкою-сковородою 8 л (W36-3) | 2 089 грн. |
Сковорода WOK Brizoll із кришкою-сковородою 8 л 360х115 мм (W36-3) | 2 378 грн. |
Чавунна сковорода WOK з кришкою-сковородою гриль 8 л (W36-3) | 2 089 грн. |
Сковорода чавунна Brizoll WOK W36-3 8л 36 см | 2 437 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →