Праска Brock BSI 2011 RD
Фото 4 |
Brock BSI 2011 RD |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brock BSI 2011 RD
Усі ціни 11 →Пич Брок BSI 2011 RD (BSI2011RD) BSI2011RD | 625 грн. |
Праска Brock BSI 2011 RD (BSI2011RD) BSI2011RD | 620 грн. |
Brock BSI 2011 RD (BSI2011RD) bsi2011rd | 620 грн. |
Праска з парою BROCK BSI 2011 RD | 688 грн. |
Brock Праска Brock BSI 2011 RD (BSI2011RD) BSI2011RD | 620 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Brock BSI 2011 RD
Ціни на Brock BSI 2011 RD |
---|---|---|---|---|
Brock BSI 2013 AZ | від 575 грн. | 1 пропозиція | ||
Brock BSI 2012 OR | від 575 грн. | 3 пропозиції | ||
Brock BSI 2011 RD | від 571 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →