Тостер Brock BT 1002 WH
Фото 4 |
Brock BT 1002 WH білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brock BT 1002 WH
Усі ціни 6 →Тостер Brock Bt 1002 Wh | 931 грн. |
Тостер BROCK BT 1002 WH | 875 грн. |
Тостер BROCK BT 1002 WH | 892 грн. |
Тостер BT 1002 WH 800 Вт., 2 слоти ,функції розморожування, 6 регульованих | 975 грн. |
Тостер BROCK BT 1002 WH | 1 050 грн. |
Тостер BROCK BT 1002 WH | 899 грн. |
Модификації Brock BT 1002 WH
Ціни на Brock BT 1002 WH |
---|---|---|---|---|
Brock BT 1002 WH | від 875 грн. | 6 пропозицій | ||
Brock BT 1005 BK | від 875 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →