Плойка Brock HC 6003 (HC 6003 BK)
Фото 6 |
Brock HC 6003 15 мм19 мм |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brock HC 6003
Усі ціни 8 →Плойка Brock HC 6003 BK (HC6003BK) HC6003BK | 482 грн. |
Brock HC 6003 BK (HC6003BK) hc6003bk | 482 грн. |
Brock Плойка Brock HC 6003 BK (HC6003BK) HC6003BK | 482 грн. |
Плойка BROCK HC 6003 BK | 429 грн. |
Щипці для волосся HC 6003 BK 25 Вт, діаметр заліза- 25 мм, керамічне покри | 513 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Brock HC 6003
Ціни на Brock HC 6003 |
---|---|---|---|---|
Brock HC 6003 | від 429 грн. | 8 пропозицій | ||
Brock HC 6002 | від 355 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →