БФП Brother DCP-1512R
Відео 6Фото 7 |
Цю модель можна зарахувати до багатофункціональним пристроям середнього рівня. У конструкції Brother DCP-1512R передбачений планшетний сканер з роздільною здатністю 600х1200 dpi. Швидкість друку і копіювання складає 20 сторінок в хвилину, а ресурс картриджа — 1000 сторінок. Для зручності панель управління оснащена рідкокристалічним дисплеєм, на якому відображається вся необхідна інформація про завданні або режимі роботи. Дані можна передавати на друк з комп'ютера або ноутбука, так і безпосередньо з USB-накопичувача. Відмітними характеристиками моделі є компактні габарити і відносно невелика вага, завдяки чому вона відмінно підходить для використання в домашніх умовах.
Купити Brother DCP-1512R
Усі ціни 22 →БФП Brother DCP-1512E (DCP1512EAP1) | 5 910 грн. |
БФП Brother DCP-1512E (DCP1512EAP1) | 5 999 грн. |
Brother DCP-1512E (DCP1512EAP1) | 5 995 грн. |
МФУ Brother dcp-1512e | 7 067 грн. |
БФП лазерний ч/б A4 Brother DCP-1512E, Black, 600x2400 dpi, до 20 стор/хв, | 6 463 грн. |
- Сканування в ел.пошту, в зображення, в файл
- Емуляція — GDI (хост-друк)