Протеїн BSN Syntha-6 Isolate 0.9 кг
Відео 22 |
BSN Syntha-6 Isolate 0.912 kg 0.9 кг1.8 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BSN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BSN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BSN Syntha-6 Isolate 0.9 кг
Усі ціни 7 →Протеин BSN Syntha-6 Isolate, 912 грамм Ваниль CN577-1 | 2 275 грн. |
Протеїн BSN Syntha-6 Isolate 912 грам Смак Полуниця | 2 289 грн. |
Протеин BSN Syntha-6 Isolate, 912 грамм Клубника CN577-2 | 2 275 грн. |
Протеин BSN Syntha-6 Isolate, 912 грамм Шоколад CN577-3 | 2 275 грн. |
Протеїн BSN Syntha-6 Isolate 912 g /24 servings/ Strawberry | 2 736 грн. |
Протеїн BSN Syntha-6 Isolate 912 g /24 servings/ Chocolate | 2 736 грн. |
Протеїн BSN Syntha-6 Isolate 912 g /24 servings/ Vanilla | 2 736 грн. |
Відеоогляди
Модификації BSN Syntha-6 Isolate
Ціни на BSN Syntha-6 Isolate |
---|---|---|---|---|
BSN Syntha-6 Isolate 0.9 кг | від 2 275 грн. | 7 пропозицій | ||
BSN Syntha-6 Isolate 1.8 кг | від 3 853 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →