Протеїн BSN Syntha-6 2.3 кг
Відео 37Фото 3 |
BSN Syntha-6 2.27 kg |
|
Комбінація «швидких» і «повільних» білків. Різноманітність смаків. До складу входять пептиди глутаміну.
Висока калорійність. До складу входить 15 грам вуглеводів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BSN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BSN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BSN Syntha-6 2.3 кг
Усі ціни 54 →Протеїн Bsn Syntha-6 2,27 кг - chocolate | 2 999 грн. |
Протеин Bsn Syntha-6 2,27 кг - chocolate | 3 085 грн. |
Протеин BSN Syntha-6, 2.27 кг Ванильное мороженое CN578-2 | 3 515 грн. |
BSN Syntha 6 2,27 кг ванільне морозиво | 2 849 грн. |
Протеин BSN Syntha-6 2,27 кг - strawberry | 3 448 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
- Порція одна мірна ложка. - Протеїн комплексний. - Смак просто "вищий", запах сюди ж. - Крутий вигляд банки, постійний відомий дизайн. - Піна після змішування відсутня. - Велика банка, недосипана догори (виробник, у чому логіка?) - Як би протеїн, але у складі присутні вуглеводи (цукри з них 2 гр.), Але це не критично. - Мірну ложку важко знайти в протеїні, буває таке, що вона знаходиться коли допиваєш банку :D Валентин К.: користуюся BSN Syntha-6 4.54 kg менше місяця |
Додати відгук
Модификації BSN Syntha-6
Ціни на BSN Syntha-6 |
---|---|---|---|---|
BSN Syntha-6 1.3 кг | від 1 867 грн. | 32 пропозиції | ||
BSN Syntha-6 2.3 кг | від 2 849 грн. | 54 пропозиції | ||
BSN Syntha-6 4.5 кг | від 5 650 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Після відкриття банки, перше що “впадає” у вічі - це запах :) (брав шоколадний). Чи не "хімозний", чистий запах какао, майже як Несквік.
Далі шукаю мірний черпак, він має бути тут за такі гроші. Тільки знайти його важко, як завжди десь на дні.
Порція дорівнює одній мірній ложці (процес приготування спростили спеціально для качків..., коли готувати потрібно качати залізо;). І з водою, і з молоком смак супер (присмаку сироватки немає). Протеїн комплексний і включає казеїн, який крім загусників дає ще і свою густоту. Розмішується швидко та без піни.
Перед першою покупкою Синти, бентежило наявність вугілля в суміші, благо цукру там мінімальних 2 грами, решта це повільні вуглеводи. Вони дають трохи додаткових калорій плюс насичення.
Дана суміш - найкращі ласощі для ваших м'язів. Купуйте, не шкодуйте.