Мисливський ніж BUCK Pursuit Large
Відео 5 |
BUCK Pursuit Large |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BUCK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BUCK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BUCK Pursuit Large
Усі ціни 11 →Нож Buck Pursuit Large 11,5 см 656GRS | 3 772 грн. |
Нож Buck Pursuit Large 656GRS | 3 772 грн. |
Ніж Buck Pursuit Large (656GRS) | 3 772 грн. |
Нижний Buck Pursuit Large (656GRS) 656GRS | 3 670 грн. |
Ніж Buck Pursuit Large (656GRS) 656GRS | 3 772 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →