Обприскувач Bukovyna CL-12A
Фото 8 |
Bukovyna CL-12A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bukovyna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bukovyna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bukovyna CL-12A
Усі ціни 13 →Аккумуляторный опрыскиватель Буковина CL-12A | 1 129 грн. |
Обприскувач БУКОВИНА CL-12A, 8АН/12V, 2-4бар,12л (109229) 109229 | 1 177 грн. |
БУКОВИНА Обприскувач БУКОВИНА CL-12A, 8АН/12V, 2-4бар,12л (109229) 109229 | 1 177 грн. |
Оприскувач акумуляторний Буковина CL-12A 12 л (BP109229) | 1 299 грн. |
Обприскувач акумуляторний БУКОВИНА CL-12A | 1 350 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →