Сабвуфер Cabasse SANTORIN 30-500
Відео 1Фото 4 |
Cabasse SANTORIN 30-500
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:500 Вт
Частотний діапазон:22 – 200 Гц
Всі характеристики
Характеристики SANTORIN 30-500
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cabasse 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cabasse.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cabasse SANTORIN 30-500
Cabasse Santorin 30-500 Glossy Black офіційна гарантія | 106 999 грн. |
Сабвуфер Cabasse Santorin 30-500 Glossy White | 73 710 грн. |
Cabasse Santorin 30-500 Glossy White | 116 727 грн. |
Сабвуфер Cabasse Santorin 30-500 Glossy White | 62 400 грн. |
Сабвуфер Cabasse Santorin 30-500 Glossy Black | 122 850 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості сабвуфера Cabasse SANTORIN 30-500:
- Автоматичне відключення
- Збереження трьох комбінацій налаштувань
РекомендуємоПорівняти в таблиці →