Протеїн California Gold Nutrition Whey Protein Isolate 0.5 кг
1 778 грн. Купити! Изолят сывороточного протеина California GOLD Nutrition, SPORT "Whey ProteМаркетплейс: Rozetka.ua ФІТОСЕЙЛЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
California Gold Nutrition Whey Protein Isolate 0.454 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог California Gold Nutrition 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі California Gold Nutrition.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації California Gold Nutrition Whey Protein Isolate
Ціни на California Gold Nutrition Whey Protein Isolate |
---|---|---|---|---|
California Gold Nutrition Whey Protein Isolate 0.5 кг | від 1 778 грн. | 1 пропозиція | ||
California Gold Nutrition Whey Protein Isolate 0.9 кг | від 2 619 грн. | 1 пропозиція | ||
California Gold Nutrition Whey Protein Isolate 2.3 кг | від 4 619 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →