Поверхневий насос Calpeda MXSU 205/A
Calpeda MXSU 205/A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Calpeda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Calpeda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікації моделі:
- Моделі з маркуванням MXSUM — оснащені монофазний двигуном. Вага насоса при цьому відрізняється (див. таблицю габаритів)
Модификації Calpeda MXSU 205/A
Ціни на Calpeda MXSU 205/A |
---|---|---|---|---|
Calpeda MXSU 203/A | від 21 922 грн. | 2 пропозиції | ||
Calpeda MXSU 204/A | від 22 554 грн. | 2 пропозиції | ||
Calpeda MXSU 205/A | від 15 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Calpeda MXSU 206/A | від 28 480 грн. | 2 пропозиції | ||
Calpeda MXSU 404/A | від 15 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Calpeda MXSU 405/A | від 30 138 грн. | 2 пропозиції | ||
Calpeda MXSU 803/A | від 31 640 грн. | 2 пропозиції | ||
Calpeda MXSU 804/A | від 35 116 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →