Циркуляційний насос Calpeda NCE EI 25-60/130 5.9 м 1 1/2" 130 мм
Calpeda NCE EI 25-60/130 5.9 м
1 1/2"
130 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:2700 л/год
Макс. напір:5.9 м
Споживана потужність:53 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики NCE EI 25-60/130
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Calpeda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Calpeda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості циркуляційного насоса Calpeda NCE EI 25-60/130:
- Інверторне управління
Модификації Calpeda NCE EI 25-60/130
Ціни на Calpeda NCE EI 25-60/130 |
---|---|---|---|---|
Calpeda NCE EI 25-60/130 5.9 м 1 1/2" 130 мм | від 11 465 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NCE EI 25-60/180 5.9 м 1 1/2" 180 мм | від 11 602 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NCE EI 15-60/130 5.9 м 1" 130 мм | від 11 334 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NCE EI 32-60/180 5.9 м 2" 180 мм | від 11 671 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →